Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 55 чоловік

6 липня - Міжнародний день поцілунку

Дата: 6 липня 2020 о 12:07
167 переглядів

БУДЬМО БЕЗСМЕРТНИМИ!!!!!!!!!!!!

Якщо придивитися до поцілунків в будь-якому голлівудському фільмі чи звернути увагу на твори живопису чи скульптури, то виявиться, що голови тих, що цілуються, найчастіше схиляються вправо. Чому? Один німецький дослідник зазначив, що це відбувається в двох третинах випадків. Наукові теоретики припускають, що це явище бере свій початок в утробі матері, де плід найчастіше нахиляє голову саме вправо.

Використовуючи сканер МРТ, вчені з Інституту Рейн в Університетському коледжі Лондона з’ясували, що при поцілунку використовується до 146 м’язів, в тому числі 34 лицьових м’язи і 112 інших м’язів нашого тіла. Вони спалюють близько двох-трьох калорій у хвилину.

Казухіджі Тохара і його колеги з Токійського університету впевнені, що наше прагнення до поцілунків походить від продавнього щура. Як з’ясувалося, у мишей та чоловіків є дуже схожий за генетичним складом загальний предок, який жив десь між 75 і 125 мільйонами років тому. Ця давня крисоподібна істота відома під назвою Еомайя (Eomaia scansoria). Наукова команда Тохари висунула гіпотезу, що ці істоти спеціально терлися носами, щоб передати свої феромони і сигналізувати про свої бажання. По суті, як вони стверджують, людські поцілунки є дуже схожими на відповідну поведінку гризунів.

16 липня 1439 року король Англії Генріх VI зовсім заборонив цілуватися в своїй державі. За його міркуванням, це повинно було стримувати поширення хвороб в королівстві. Пізніше, у 16-му столітті, в Неаполі не тільки заборонили цілуватися в громадських місцях, але й стали карати за подібні дії смертю.

За даними Світових рекордів Гіннеса, рекорд з найтривалішого поцілунку належить Эккахайе та Лаксані Тіранарате з Тайланду. Вони цілувалися протягом 58 годин 35 хвилин і 58 секунд. У 1930-х роках, за стандартами Голлівуду, пари не могли поцілувати більше трьох секунд.

Одне поважне дослідження показало, що чоловіки, які отримують поцілунок в щоку від своїх дружин, перш ніж відправитися на роботу, живуть на п’ять років довше, ніж ті, хто не отримує такого стимулу.

Цей чудовий і красивий День - Всесвітній День поцілунків, вперше з’явився у Великобританії в кінці XIX століття і носить відповідну назву «World Kissing Day». У ті далекі часи на березі туманного Альбіону, враховуючи важливість цього явища, як одного з неповторних і високих проявів любові, вирішили, що поцілунок просто зобов’язаний мати своє власне свято. Офіційним міжнародним святом цей День став пізніше, більше двох десятків років тому, коли він був затверджений досить поважно. міжнародно. організацією - Організацією Об’єднаних Націй і став відзначатися щорічно 6-го липня.

В цей прекрасний день у багатьох країнах по містах стало гарною традицією проводити різні конкурси та заходи, в центрі яких поцілунок. Перед учасниками подібних конкурсів відкривається шанс виграти різноманітні призи та подарунки, встановити нові рекорди і власні досягнення.

За даними проекту DilovaMova.com, історія появи першого поцілунку бере свій початок з біблійних часів і згадується вже в першій книзі Біблії - «Буття». Його застосування в людських взаєминах дуже різнобічно, це і вираження любові, і вираз теплих сімейних почуттів, товариське привітання і вираз галантної поваги до особи жіночої статі. Людина навіть примудрилася використовувати поцілунок для зради - «поцілунок Іуди». Однак суть поцілунку залишається незмінною - це все ж прояв любові!

Причин, через які люди цілуються, може бути дуже багато і зараз фахівці сексологи часто схильні розглядати поцілунок як якусь щеплену людині культурну традицію чи стереотип, де дана дія вже відбувається на глибокому підсвідомому рівні при певних інтимних романтичних ситуаціях. Одним з аргументів наводиться широке поширення реклами поцілунку в засобах масової інформації. Але ті, хто хоч раз використав поцілунок «за призначенням» мають повне право з ними не погодитися. Поцілунок - це природна, практична, усвідомлена реалізація всіх ніжних почуттів, які тільки може мати людина по відношенню до іншої людини і його застосування не тільки закономірно, а й покликане викликати відповідну і відповідну позитивну реакцію!

І звичайно ж у поцілунків є не тільки прихильники, а й противники. Серед противників цієї прекрасної можливості вираження своєї любові і ніжності знаходяться люди, які свого часу, з тих чи інших причин були позбавлені нормальної можливості для подібних відносин. Тут приходить на допомогу Всесвітній День поцілунків - для когось це час подивитися на себе з боку, щоб стати більш м’яким і дозволити собі нарешті відкритися для любові і ніжності, для когось це час для прекрасного свята теплих почуттів, адже їх на рік не так вже й багато!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.